IT technik - junior

Nabízíme:

  • možnost seberealizace
  • ocenění snahy a píle,
  • zázemí silné české společnosti s celosvětovou působností
  • zajímavé zaměstnání v přátelském týmu,
  • pravidelné konzultace v rámci společnosti,
  • perspektivní a různorodé zaměstnání
  • firemní benefity (notebook, mobil, stravenky, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, pružná pracovní doba a další).

Náplň práce:

  • správa uživatelských stanic a periferií vzdáleně i u klientů,
  • technická podpora uživatelů a řešení vzniklých problémů,
  • instalace koncových stanic a mobilních zařízení,
  • spolupráce na obnově stávajícího HW,
  • podpora maloobchodních poboček ČR a SR,
  • základní správa tel. ústředny,
  • správa tiskáren,
  • údržba kamerového systému,
  • tvorba dokumentace,
  • reporting

Požadujeme:

  • zájem o IT problematiku,
  • znalost desktopových  operačních systémů win XP, 7, 8,10
  • dobrá znalost MS Office,
  • obecný přehled o HW a SW,
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborné komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, chuť učit se novým
    věcem, schopnost samostatné práce, technická zručnost, pečlivost

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské