Vývojový konstruktér

Nabízíme:

  •  zaučení a zaškolení seniorními kolegy z týmu,
  •  kreativní, samostatné a perspektivní zaměstnání,
  •  práci v technickém týmu stabilní dynamické české firmy působící i na mezinárodním, trhu,
  •  možnost vzdělávání a dalšího rozvoje,
  •  přátelské pracovní prostředí,
  •  závodní stravování a další firemní benefity.

Náplň práce:

  • Návrh a konstrukční řešení výrobků a doplňků v oblasti bazénů a jejich zastřešení.
  • Samostatná práce na vývojových projektech směřujících k rozšíření portfolia společnosti.
  • Podílení se na inovaci či změnových řízeních stávajících výrobků.
  • Asistentce při zavádění nových prototypů do výroby.

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření.
  • Zkušenost v oblasti vývoje nových produktů.
  • Znalost Solid Works nebo alternativního CAD nástroje.
  • Zodpovědnost a samostatnost v realizaci svěřených projektů.
  • Schopnost realizovat nápady.
  • Odhodlání k dokončování projektů.
  • Pečlivost.
  • Zákaznický pohled.
  • AJ – minimálně čtení technické dokumentace.
  • ŘP sk. B.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Vysokoškolské