Grafik

Nabízíme:

  • práci v české stabilní společnosti s celosvětovou působností,
  • možnost profesního i osobnostního růstu,
  • podporu při zaškolení,
  • podporu inovativního přístupu a nápadů,
  • přátelský a neformální kolektiv,
  • 5. týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, věrnostní benefity a další.

Náplň práce:

  • tvorba firemní grafiky, příprava grafických návrhů,
  • grafická podpora celé společnosti (letáky, vizitky, samolepky, obaly, katalogy, firemní komunikace, manuály a návody, retušování fotografií, billboardy, polepy aut, atd.),
  • spolupráce při tvorbě webových stránek
  • tvorba firemní grafiky podle CI,
  • grafická podpora a spolupráce s marketingovým oddělením, HR oddělením a technologií.
  • spolupráce při tvorbě webových stránek.

Požadujeme:

  • Znalost balíku Adobe (Photoshop, Ilustrator, Indesign, ...),
  • znalost DTP,
  • znalost předtiskové přípravy,
  • znalost typografických zásad,
  • samostatnost a pečlivost,
  • aktivní přístup,
  • spolehlivost a zodpovědnost,
  • kreativitu a vlastní nápady vítáme,
  • ochotu převzít zodpovědnost za výsledky své práce.

Pokud máš o tuto pozici zájem, prosíme o zaslání tvého životopisu a portfolia.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské