Elektrikář pro areál firmy

Nabízíme:

  • skvělý pracovní kolektiv,
  • pestrou a různorodou pracovní náplň,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • věrnostní benefity,
  • příspěvek na stravovaní,
  • a mnoho dalších tradičních i méně tradičních benefitů.

Náplň práce:

  • obecná údržba v oblasti elektroinstalací
  • odstraňění poruch a závad v elektroinstalacích,
  • běžná údržba provozu a areálu.

Požadujeme:

  • dokončené SOU, výuční list v oboru elektro,
  • min. platnou vyhláška 50/78 sb. §6 (pracovníci pro samostatnou činnost, znalosti s domovní instalací, opravy el. strojních zařízení v provozu),
  • pokud máš vyhlášku č. 50 a § 8  a praktickou znalost práce na VN velkou výhodou
  • praxi na obdobné pozici,
  • řidičské oprávnění skupiny B,
  • samostatnost, technickou zdatnost, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost,
  • časovou flexibilitu.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• S výučním listem