Nákupčí pro zboží z Čínské lidové republiky

Náplň práce

  • Nákup přiděleného portfolia zboží z Čínské lidové republiky
  • Komunikace s dodavateli z přiděleného regionu
  • Odpovědnost za vkládání dat do IS (skladové karty, objednávky, přiřazení příslušného skladu, obchodní partnery vč. kontaktů)
  • Koordinace uskladnění materiálu s příslušným pracovníkem skladu
  • Udržování optimální hladiny skladových zásob
  • Cenová vyjednávání s dodavateli
  • Spolupráce s jinými úseky v rámci společnosti (obchod, produkty…)

Požadavky:

  • AJ na komunikativní úrovni – denní komunikace s dodavateli, schopnost vést jednání
  • Schopnost efektivní a asertivní komunikace
  • Orientace na výsledek
  • Zodpovědnost, pracovitost, organizační schopnosti
  • Technické myšlení výhodou
  • SŠ nebo VŠ vzdělání

Nabízíme

  • Možnost seberealizace v dynamické a silné společnosti s mezinárodním přesahem
  • Ocenění snahy a píle,
  • Zajímavé zaměstnání v přátelském týmu,
  • Pravidelné konzultace v rámci společnosti,
  • Firemní benefity (notebook, mobil, dotované stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, pružná pracovní doba a další).

Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské