Referent nákupu

Co budete dělat:

  • Nakupovat přidělené portfolio zboží,
  • Komunikovat s dodavateli z přiděleného regionu,
  • Budete odpovědní za vkládání dat do IS (skladové karty, objednávky, přiřazení příslušného skladu, obchodní partnery vč. kontaktů),
  • Koordinovat uskladnění materiálu s příslušným pracovníkem skladu,
  • Udržovat optimální hladiny skladových zásob,
  • Vyjednávat s dodavateli o cenách,
  • Spolupracovat s jinými úseky v rámci společnosti (obchod, produkty…).

Požadujeme:

  • Angličtinu byste měli mít určitě na komunikativní úrovni – denně ji využijete při komunikaci s dodavateli a neměli byste se bát v tomto jazyce vést obchodní jednání
  • Musíte umět efektivně asertivně komunikovat
  • Orientace na cíl je také důležitá
  • Jste zodpovědní, pracovití a umíte organizovat? Super!
  • Měli byste mít minimálně maturitu

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace v dynamické a silné společnosti,
  • Zajímavé zaměstnání v přátelském týmu,
  • Pravidelné konzultace v rámci společnosti,
  • Firemní benefity (notebook, mobil, dotované stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, pružná pracovní doba a další).

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské