Účetní

Náplň práce:

Zpracování DPH, Kontrolního hlášení, Souhrnného hlášení,

komunikace s Finančním úřadem,

intrastat, Spotřební daň,

statistické výkazy,

administrativní práce související s účetnictvím,

spolupráce na sestavování účetních závěrek.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání s praxí ekonomického směru,

znalost zákona o DPH,

znalost podvojného účetnictví dle vyhlášky 500/2002 Sb.,

předchozí praxi v oblasti podvojného účetnictví 5 let, výkaznictví,

dobrou znalost MS Office,

výborné analytické myšlení,

samostatnost, pečlivost, svědomitost,

ŘP sk. B.

Nabízíme:

  •  zaučení a zaškolení seniorními kolegy z týmu,
  •  kreativní, samostatné a perspektivní zaměstnání,
  •  práci v technickém týmu stabilní dynamické české firmy působící i na mezinárodním, trhu,
  •  možnost vzdělávání a dalšího rozvoje,
  •  přátelské pracovní prostředí,
  •  závodní stravování a další firemní benefity.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské

Preferovaný nástup:
Účetní