Operátor interního call centra

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s mezinárodním přesahem
  • Profesní i osobnostní růst, systematické vzdělávání
  • Zajímavou pracovní náplň
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní benefity aj.

Náplň práce:

  • Telefonický kontakt se zákazníky ALBIXON a.s.

  • Administrativní činnost, zadávání získaných informací od zákazníka do systému

  • Řešení problémů dle daného callscriptu (reklamace, zajišťování náhradních dílů, stavební přípravy)

  • Poradenství klientům

  • Pozice je součástí nově vytvořeného úseku centrálního dispečinku, jehož součástí je interní call centrum pro naše zákazníky

Požadujeme:

  • Mluvený projev bez vady řeči je pro nás důležitý

  • Znalost práce na PC

  • Pro-zákaznický přístup na této pozici pokládáme za samozřejmost

  • Radost z telefonování a komunikace s lidmi obecně

  • Zkušenosti z oblasti péče o zákazníky výhodou

  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadovaný jazyk: Anglický jazyk (mírně pokročilá úroveň)

Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• S výučním listem • Středoškolské