Reklamační technik

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Možnost profesního růstu

  • Zázemí silné české společnosti s mezinárodním přesahem

  • Neformální pracovní prostředí a přátelské kolegy

  • Více než 15 zaměstnaneckých výhod a benefitů

Náplň práce:

  • Administrativní řízení reklamací

  • Posuzování oprávněnosti reklamací zákazníků

  • Návrhy na řešení a předcházení možných reklamací

  • Zpětná vazba zejména pro úseky výroby a obchodu

  • Vyjednávání se zákazníky

  • Práce v terénu i v kanceláři

Požadujeme:

  • Technické znalosti, technické myšlení

  • Schopnost jednání se zákazníky, schopnost argumentace

  • Zkušenosti s reklamacemi velkou výhodou

  • Asertivitu, pečlivost

  • Ochotu cestovat

  • Základní právní povědomí

  • ŘP. sk. B

  • PC MS Office

  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadovaný jazyk: Anglický jazyk (středně pokročilá úroveň), Německý jazyk (středně pokročilá úroveň)

Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• S výučním listem • Středoškolské