Obchodník pro ČR

Náplň práce:

  • samostatná obchodní činnost s koncovým zákazníkem,

  • obchodní administrativa,

  • tvorba nabídek, kalkulací a uzavírání smluv.

Požadujeme:

  • aktivní přístup k práci,

  • výborné komunikační schopnosti,

  • příjemné a kultivované vystupování,

  • orientaci na výsledek,

  • znalost práce na PC (MS Office),

  • technické myšlení,

  • samostatnost v rozhodování,

  • ochotu převzít zodpovědnost za výsledky své práce.

Nabízíme:

  • zázemí české etablované a expandující společnosti,

  • zajímavé a perspektivní zaměstnání v mladém kolektivu,

  • možnost profesního i osobního růstu,

  • zajímavé finanční ohodnocení,

  • věrnostní benefity.

Informace o pozici:

  • Společnost ALBIXON a.s., Adresa: Osov

  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

  • Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc

  • Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování

  • Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce

  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

  • Zadavatel: Zaměstnavatel

Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské