Obchodník s NJ

Náplň práce:

  • Příprava obchodní strategie ve svěřených regionech,

  • práce se stávajícími obchodními partnery - stanovování prodejních cílů, a dohled nad jejich plněním, každodenní komunikace a správa objednávek, rozvoj spolupráce, školení partnerů,

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí , akvizice nových zákazníků,

  • monitoring konkurence na svěřených trzích.

Požadujeme:

  • Cit pro detail, "technické nadání a talent",

  • znalost německého jazyka slovem i písmem je NEZBYTNÁ,

  • další jazyk je vítán,

  • ochota a zájem cestovat,

  • orientaci v obchodním prostředí,

  • znalost práce na PC (MS Office),

  • ochotu převzít zodpovědnost za výsledky své práce,

  • ŘP skupiny B,

  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost za obchodní výsledky.

Nabízíme:

  • zázemí české etablované a expandující společnosti,

  • zajímavé a perspektivní zaměstnání v mladém kolektivu,

  • možnost profesního i osobního růstu,

  • zajímavé finanční ohodnocení,

  • věrnostní benefity.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské