Obchodník práškové lakovny pro ČR

Náplň práce:

  • zodpovědnost za svěřené portfolio VIP klientů práškové lakovny – B2B obchod,

  • plnění stanovených ročních plánů,

  • akvizice nových zákazníků,

  • práce v IS – obchodní administrativa,

  • tvorba cenových nabídek a smluv,

  • spolupráce napříč celou divizí,

  • reporting obchodních výsledků.

Požadujeme:

  • prokazatelné obchodní dovednosti min. 2 roky,

  • základní znalost výkresové dokumentace,

  • schopnost naučit se velké množství technických detailů,

  • prokazatelnou úspěšnost s akvizicí – „tah na branku“,

  • zájem a ochotu pravidelně cestovat,

  • chuť učit se novým věcem,

  • znalost práce na PC (MS Office),

  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni,

  • profesionální vystupování,

  • aktivní ŘP sk. B..

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,

  • možnost profesního a osobnostního růstu,

  • práci plnou výzev, neformální prostředí a přátelský kolektiv,

  • atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí,

  • škálu 15 různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Informace o pozici:

  • Společnost ALBIXON a.s.

  • Adresa: Hořovice

  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

  • Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)

  • Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti

  • Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager

  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

  • Zadavatel: Zaměstnavatel

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské