Konstruktér

Nabízíme:

- zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
- práci v přátelském kolektivu,
- možnost profesního i osobnostního růstu,
- práci plnou výzev,
- atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí
- škála 15 různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky,
příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce, pružná pracovní doba, věrnostní
benefity aj.

Náplň práce:

- Tvorba technické dokumentace pomocí SolidWorks k výrobkům z Al profilů / Polypropylenových prefabrikátů
- Spolupráce při odstraňování technických problémů na výrobcích
- Stanovování způsobu uspořádání, průběhu a sestavování technických podmínek výroby
- Technická příprava/podpora výroby
- Správa technické dokumentace
- Komunikace s obchodem.

Požadujeme:

- VŠ nebo SŠ vzdělání (ideálně strojírenský obor)

- Dobré organizační schopnosti

- Odhodlání, smysl pro detail, pečlivost a týmového ducha

- Samostatnost a zodpovědnost.

Přehled

Praha
Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské • Vysokoškolské