Dělník - montážník

Náplň práce:

  • práce ve strojírenské a ruční výrobě (zastřešení teras a bazénů),
  • práce s jednotlivými technologiemi a stroji, ručním nářadím,
  • práce s hliníkovými profily.

Požadujeme:

  • SOU technického směru,
  • manuální zručnost,
  • uvítáme základy AJ nebo NJ, není podmínkou,
  • zkušenost či schopnost číst z výkresové dokumentace,
  • řidičský průkaz skupiny B, výhodou C a profesní řidičský průkaz,
  • fyzickou zdatnost,
  • proaktivní přístup a orientaci na zákazníka,
  • velkou míru samostatnosti.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s celosvětovou působností,
  • práci na HPP,
  • moderní a čisté výrobní haly,
  • možnost profesního růstu,
  • zajímavé finanční ohodnocení ( mzda až 18 tis. čistého/měsíc),
  • 5.týden placené dovolené navíc, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, věrnostní benefity aj.

Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské • Vysokoškolské