Reklamační technik

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání,
  • zajímavé mzdové ohodnocení,
  • možnost profesního růstu,
  • zázemí silné české společnosti s mezinárodním přesahem,
  • neformální pracovní prostředí a přátelské kolegy,
  • více než 15 zaměstnaneckých výhod a benefitů.
  • možnost přizpůsobit místo pracoviště (centrála Praha nebo výrobní závody Osov a Hořovice - Středočeský kraj)

Vaším úkolem bude zejména:

  • administrativní řízení reklamací,
  • posuzování oprávněnosti reklamací zákazníků,
  • návrhy na řešení a předcházení možných reklamací,
  • zpětná vazba zejména pro úseky výroby a obchodu,
  • vyjednávání se zákazníky,
  • práci v terénu i v kanceláři.

Pro tuto práci potřebujete:

  • technické znalosti, technické myšlení,
  • schopnost jednání se zákazníky, schopnost argumentace,
  • zkušenosti s reklamacemi velkou výhodou,
  • asertivitu, pečlivost,
  • ochotu cestovat,
  • základní právní povědomí,
  • ŘP. sk. B
  • PC MS Office.

Přehled

Praha
Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské