Asistentka zahraničního obchodu

Nabízíme:
* možnost profesního a osobního růstu,
* využití znalosti cizých jazyků na denní bázi,
* neformální prostředí a přátelský kolektiv,
* atraktivní mzdové ohodnocení,
širokou škálu firemních benefitů: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu,věrnostní benefity aj.

Vaším úkolem bude zejména:
* kompletní administrativní podpora obchodníků zahraničního obchodu,
* zpracování dokladů v informačním systému,
* spolupráce napříč celým oddělením zahraničního obchodu,
* příležitostné zastupování obchodníků, spolupráce na organizaci veletrhů a výstav.

Požadujeme:
* aktivní znalost NJ podmínkou, AJ/FR výhodou,
* znalost práce na PC MS Office,
* organizační schopnosti,
* samostatnost v rozhodování,
* spolehlivost a pečlivost.

Nástup:
* možný ihned.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské