Plánovač výroby

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu 15 různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Náplň práce:

  • koordinace výroby a určování priorit,
  • kontrola plnění plánu a sledování stavu zakázek na denní bázi,
  • zadávání dat do IS,
  • příprava na pravidelné porady,
  • komunikace s výrobou, logistikou a obchodem.

Požadujeme:

  • VŠ případně SŠ technického nebo ekonomického zaměření,
  • logické a analytické myšlení,
  • aktivní přístup, samostatnost a odolnost vůči stresu,
  • znalost PC – MS Office (Excel na velmi dobré úrovni), ERP, principy MRP II výhodou,
  • odhodlání a smysl pro detail,
  • flexibilitu.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské • Vysokoškolské