Technolog

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobnního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí,
  • škálu 15 různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Co budete dělat:

  • určovat, zkoušet, revidovat a případně vyvíjet nové technologické postupy – polypropylenové nádrže, hliníkové konstrukce,
  • Zajišťovat technologickou přípravu a technologické změny v pracovních postupech,
  • Zavádět do výroby nové technologické postupy,
  • Provádět změny v technické dokumentaci,
  • Řešit výrobní problémy
  • Na základě měření vypracování normativ pro jednotlivé výrobní činnosti
  • Evidence a tvorba výrobních přípravků a šablon
  • Administrace TPV dat v IS.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření (VŠ výhodou),
  • Praxe v oblasti výroby/technologie,
  • Znalost Solid Works nebo alternativního nástroje,
  • Kladný přístup k IS,
  • Zodpovědnost a samostatnost,
  • Analytické myšlení,
  • Schopnost realizovat nápady,
  • Odhodlání k prosazování změn,
  • Kritický pohled,
  • ŘP sk. B.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské