Obchodní zástupce zahraničního obchodu s AJ a RJ

Nabízíme:

  • Možnost profesního a osobního růstu,
  • využití znalosti cizích jazyků na denní bázi,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • širokou škálu firemních benefitů: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Náplň práce:

  • Komunikace se stávajícími VO zákazníky na trzích: RU, UA, BL, Pobaltské státy, Balkán,
  • vedení obchodních případů,
  • akvizice nových zákazníků na svěřených trzích,
  • odpovědnost za plnění prodejních plánů správa pohledávek,
  • podílení se na přípravě obchodní strategie na svěřených trzích,
  • spolupráce s marketingovým oddělením,
  • reporting v CRM,
  • sledování konkurence.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou,
  • praxe v B2B prodeji minimálně 3 roky,
  • aktivní znalost AJ a RJ podmínkou – mluvený i písemný projev, další jazyk výhodou,
  • znalost práce na PC MS Office,
  • organizační schopnosti,
  • samostatnost v rozhodování,
  • spolehlivost a pečlivost,
  • týmový přístup,
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota cestovat.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské