Vedoucí montáží

Náplň práce:

  • Vedení a podpora servisních techniků CZ,
  • Organizace, kontrola výkonu a odměňování týmu kmenových pracovníků a externích spolupracovníků,
  • Administrativní práce spojená s vedením a provozem servisního oddělení,
  • Úzká spolupráce se zákaznickou podporou a obchodním oddělením pro zajištění pozitivní zkušenosti zákazníků,
  • Příprava a tvorba týdenních přehledů, zajištění včasné tvorby smluv, náhradních dílů, kapacit, hlídání efektivity výjezdů apod.,
  • Dohled nad termíny zakázek, optimalizace služeb servisu,
  • Tvorba servisní dokumentace (katalogy ND, návody),
  • Poskytování technické podpory zákazníkům (telefonicky, e-mailem),
  • Dodržování pravidel postupů a standardů servisu,
  • Implementace nástrojů vedoucích ke zkvalitňování poskytovaných služeb,
  • Analýza náhradních dílů zasílaných na záruku,
  • Školení servisních techniků.

Požadujeme:

  • Vzdělání elektrotechnického směru,
  • Zkušenost s externimi montážemi výhodou,
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Efektivní plánování času a projektů, schopnost pracovat na více úkolech souběžně
  • Schopnost trpělivé komunikace se zákazníkem
  • Orientace v technických tématech – materiály, elektro apod.
  • Znalost práce s počítačem, zkušenost s Microsoft Office, včetně Excel, Word,
  • Pokročilé znalosti práce s MS Exel (např. kontigenční tabulky, podmíněné formátování, makra) výhodou, nikoliv podmínkou,
  • Preciznost, smysl pro detail, orientace na dosažení cílů,
  • Schopnost odvádět kvalitní výkon i pod tlakem,
  • Ochota přizpůsobit se změnám a zavádět vhodné systém,
  • Časovou flexibilitu,
  • AJ na úrovni pochopení technické dokumentace výhodou,
  • Řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou,
  • Vyhláška č. 50 výhodou.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s celosvětovou působností,
  • práci na HPP,
  • moderní a čisté výrobní haly,
  • možnost profesního růstu,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • 5.týden placené dovolené navíc, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, věrnostní benefity aj.

Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské