Senior marketing manager

Náplň práce:

  • Marketingová komunikace a produktový marketing pro Českou republiku a zahraniční trhy,
  • Participace při zpracovávání produktové a firemní strategie,
  • Návrh a aplikace marketingového mixu dle produktových skupin,
  • Vedení marketingových projektů a kampaní v rámci společnosti,
  • Příprava a správa marketingového rozpočtu,
  • Aktivní komunikace s mediálními a obchodními partnery,
  • Vytváření strategie B2B/B2C komunikace,
  • Tvorba marketingových mediaplánů (Televize, Rádia, Print, Online, Outdoor, nastavování spotlistů, …),
  • Přinášení nových pohledů marketingové komunikační strategie,
  • Vyhodnocení úspěšnosti kampaní,
  • Prezentace společnosti na veřejnosti a v mediích,
  • Propagace společnosti v rámci sociálních sítí,
  • Monitoring, analýzy, průzkumy trhu,
  • Práce v kreativním týmu.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání výhodou,
  • Zkušenost s vedením teamu,
  • Samostatnost, spolehlivost, trpělivost, systematičnost, kreativitu,
  • Velmi dobrou práci v MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint),
  • Zkušenosti s digitální komunikací (webové stránky, sociální média),
  • Proaktivní přístup k práci,
  • Schopnost vzít na sebe zodpovědnost,
  • Organizační schopnosti,
  • Prezentační schopnosti,
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s celosvětovou působností,
  • práci na HPP,
  • moderní a čisté výrobní haly,
  • možnost profesního růstu,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • 5.týden placené dovolené navíc, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, věrnostní benefity aj.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské