Elektrikář pro areál firmy

Náplň práce:

  • Obecná údržba v oblasti elektroinstalací,
  • odstraňění poruch a závad v elektroinstalacích,
  • běžná údržba provozu a areálu.

Požadujeme:

  • Dokončené SOU, výuční list v oboru elektro,
  • min. platnou vyhláška 50/78 sb. §6 (pracovníci pro samostatnou činnost, znalosti s domovní instalací, opravy el. strojních zařízení v provozu),
  • pokud máš vyhlášku č. 50 a § 8  a praktickou znalost práce na VN velkou výhodou,
  • praxi na obdobné pozici,
  • řidičské oprávnění skupiny B,
  • samostatnost, technickou zdatnost, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost,
  • časovou flexibilitu.

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• S výučním listem