IT technik

Náplň práce:

  • Správa uživatelských stanic a periferií vzdáleně i u klientů,
  • technická podpora uživatelů a řešení vzniklých problémů,
  • instalace koncových stanic a mobilních zařízení,
  • spolupráce na obnově stávajícího HW,
  • podpora maloobchodních poboček ČR a SR,
  • základní správa tel. ústředny,
  • správa tiskáren,
  • údržba kamerového systému,
  • tvorba dokumentace,
  • reporting.

Požadujeme:

  • Zájem o IT problematiku,
  • znalost desktopových  operačních systémů win 7, 8,10
  • dobrá znalost MS Office,
  • obecný přehled o HW a SW,
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborné komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, chuť učit se novým
    věcem, schopnost samostatné práce, technická zručnost, pečlivost

Výhodou:

  • Povědomí o sítích TCP/IP, protokolech a síťových prvcích,
  • základní znalost Windows serveru a SMB sdílení,
  • povědomí o virtualizaci.

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské