Manažer exportního oddělení

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem a prémiovým produktem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • pestrou kombinaci aktivní obchodní činnosti a manažerské práce
  • neformální prostředí a firemní kulturu se silnými hodnotami,
  • atraktivní mzdové ohodnocení, provize a bonusy
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, home office, věrnostní odměny ad.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích
  • Příprava, tvorba a realizace obchodní strategie, tvorba a realizace taktických a operativních cílů v řízeném oddělení v souladu s vizí organizace, jejích strategických cílů a jejich vyhodnocování
  • Reprezentace organizace na jednáních s obchodními partnery
  • Plnění tržeb, obchodní marže, doby obratu hotových výrobků, zboží a pohledávek
  • Účast na akcích a výstavách dle schváleného plánu
  • Koordinace činností s ostatními útvary společnosti
  • Spolupráce na vývoji a implementaci nových produktů
  • Organizace, vedení, hodnocení a motivace členů týmu oddělení

Požadujeme:

  • Zkušenost s vedením obchodního oddělení a praxi v zahraničním obchodě (EU výhodou)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni, Německý jazyk výhodou,
  • Výborné komunikační dovednosti a obchodního ducha,
  • Znalost práce se CRM,
  • Ochotu cestovat

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Vysokoškolské