Dispečer-ka

Co Vás čeká:

  • Zpracování servisních zakázek
  • Plánování výjezdů servisním technikům
  • Zpracování dokumentace
  • Další administrativa spojená s chodem kanceláře
  • Podpora pro externí techniky

Co Vám v práci pomůže:

  • Radost z toho, že i díky Vám všechno u zákazníka klapne jak má
  • Máte-li předchozí zkušenosti, víte, že je všechno snazší, ale není třeba se bát, zaučíme Vás, chce to jen Vaší dobrou vůli
  • Pokud věci rád/a organizujete, tady budete ve svém živlu
  • Bez Excelu, Wordu, Outlooku …. to prostě nepůjde

Za Vaši dobrou práci Vám nabízíme:

  • Férový fixní plat, osobní ohodnocení, penzijní připojištění, věrnostní benefity, 5 týdnů dovolené po 6 měsících, firemní akce atd.
  • Stabilitu české společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pestrou práci s vysokým podílem samostatnosti, seberealizace a možností se rozvíjet

Těšíme se na Vaše strukturované CV s fotografií.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské