Reklamační technik - team leader M/Ž

Jak by se Vám líbilo začít v ALBIXONU jako reklamační technik a po roce převzít zodpovědnost za řízení celého oddělení (5členný tým)? Supervize pod zkušeným vedoucím zajištěna!

NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU ŠANCI ROZVOJOVÉ POZICE

Co Vás čeká:

  • kompletní řízení agendy v procesu reklamací
  • posuzování technické oprávněnosti u reklamací ze strany zákazníků
  • příprava podkladů k reklamacím
  • vedení záznamů a příslušných protokolů
  • spolupráce s kontrolou kvality, technologem a dalšími odděleními
  • po roční zkušenosti: vedení týmu

Jak si Vás představujeme:

  • máte výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • vystudovali jste min. SŠ ideálně obchodního zaměření
  • jste proaktivní, nečekáte na pokyny
  • dokážete si mnohé zanalyzovat a pak navrhnout a dotáhnout změnu
  • kritické myšlenímáte pod kůží
  • stres Vás neskolí
  • máte zájem o převzetí odpovědnosti a řízení týmu
  • zvládnete AJ na úrovní B1-2 (především Vás čeká emailová komunikace)
  • nabídnete nám ideálně zkušenosti v oblasti reklamačních řízení

Co můžete čekat od nás:

  • zázemí etablované české úspěšné společnosti s vlastní výrobou a vývojem
  • uděláme vše pro to, abyste u nás rostli jako technolog i jako osobnost
  • aktivitu, kvalitu a loajalitu dobře odměníme
  • neformální prostředí a rodinnou firemní atmosféru
  • férové mzdové ohodnocení, výkonové bonusy a balíček benefitů

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské