Finanční účetní

Co Vás čeká:

  • kompletní zpracování účetnictví mateřské společnosti (zjm. pronájem nemovitostí)– tj. zpracování prvotních daňových dokladů, rozúčtování služeb na nájemce, vedení pokladny, zpracování DPH, závěrkové operace, komunikace s auditory a daňovou poradkyní
  • účtování a kontrola vydaných faktur divize LAKOVNA a případný vzájemný zástup kolegyň v účtárně ALBIXONu
  • zkrácený pracovní úvazek 30 hod týdně s možností prodloužení v následujících letech

Ke zvládnutí úkolů Vám pomůže :

  • středoškolské vzdělání v ekonomickém oboru
  • zkušenost s kompletním zpracování účetnictví společnosti
  • znalost daňových zákonů
  • praxe s podnikovým informačním systémem (u nás máme NAVISION - naučíme Vás s ním)
  • radost z toho, že MD a DAL jsou si rovnoprávnými partnery
  • chuť pracovat na různorodých úkolech - žádný stereotyp

Nabídneme Vám za to:

  • zázemí úspěšné a rostoucí výrobně-obchodní společnosti s designovými produkty, kde se dělá vše od vývoje až po montáž a servis
  • možnost pracovat na úkolech z širšího spektra problematiky a tím se mnohému naučit
  • skvělou šéfovou a kolegiální tým
  • neformální rodinnou firemní atmosféru
  • atraktivní mzdové ohodnocení (kvartální bonusy a roční odměnu 13.plat)
  • balíček benefitů (5 týdnů dovolené, 2 sickday, penzijní připojištění, závodní stravování, firemní akce, věrnostní odměny, flexibilní pracovní doba, home office…)
  • zkrácený úvazek 30 hod týdně a skloubení práce a osobního času

Nástup možný ihned

Místo pracoviště: Hořovice u Berouna popř. Osov u Hostomic a pravidelný HO

POPLAVTE S NÁMI!

Zašlete mi prosím svůj životopis a o tom, jak spolu poplaveme dále, si popovídáme u kávy s naší manažerkou účtárny Mirkou ....Předem děkuji za Váš zájem a čas.

Hořovice
Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Poloviční úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské • Vysokoškolské