Obchodník pro region Ostrava

Jak si Vás představujeme

  • Máte technické myšlení, obchodní talent a příjemné vystupování
  • Umíte se zeptat na potřeby zákazníků a baví Vás hledat nejvhodnější řešení
  • Jste ambiciózní, zaměřený na výsledek a dokážete si organizovat čas a práci
  • Jste týmový hráč, který rád sdílí nejen úspěch, ale i nabyté zkušenosti
  • Chcete zákazníkům měnit životní úroveň

Co Vám nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení – fix, % z prodeje, kvartální a roční bonusy a balíček benefitů
  • neformální prostředí a rodinnou firemní atmosféru
  • aktivitu, kvalitu a loajalitu velmi dobře odměníme
  • podpora odborného i osobního růstu
  • Školení v obchodních a technických dovednostech
  • zázemí úspěšné výrobní společnosti s designovými produkty, kde se dělá vše od vývoje až po montáž a servis
  • Práci na HPP / IČO
  • Nástup možný ihned
  • Flexibilní pracovní doba

Náplň Vaší práce

  • Samostatné vedení zakázek, od nabídky až po realizaci u zákazníka
  • Uzavírání obchodních smluv
  • Odborně technické poradenství
  • Osobní jednání s koncovým zákazníkem na místě realizace
  • Akviziční činnost
  • Zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • Práce se CRM

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské