Manažer kvality

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobnního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí,
  • škálu 15 různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Náplň práce:

  • Vedení a řízení pracovníků na oddělení kvality,
  • Vytvoření systému řízení jakosti a kontrolování jejího dodržování,
  • Optimalizace veškerých procesů napříč kvalitou,
  • Aplikace systémů řízení jakosti a zodpovědnost za celý systém,
  • Analýza pracovních postupů a procesů, podávání návrhu na zlepšení s cílem zvýšení efektivity plnění pracovních úkolů,
  • Spolupráce s pracovníky jiných útvarů v činnostech souvisejících s kvalitou výrobků, zastupování firmy ve vztahu k jiným stranám uvnitř podniku nebo mimo něj v otázkách systémů kvality (vyřizování reklamací, kvalitativní požadavky zákazníků),
  • Pozice bude spadat přímo pod GŘ a bude zařazena organizačně do vedení společnosti.

Požadujeme:

  • SŠ technického směru,
  • Znalost norem ISO, neustálý rozvoj a aktualizace požadavků podle ISO,
  • Zkušenosti s procesy výroby a 8D reporty,
  • Technické myšlení,
  • Orientace v normách, metodách a nástrojích jakosti,
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí,
  • Pečlivost, důslednost, samostatnost, systémové myšlení, dobré organizační schopnosti,
  • Přijímání odpovědnosti za konečná rozhodnutí,
  • Řidičský průkaz sk. B.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské