Marketing koordinátor-ka

Lákalo by Vás být pravou rukou marketingového týmu? Stát se důležitým členem týmu, na kterého všichni spoléhají? Jste kreativní, proaktivní a dobrá nálada Vás neopouští ani ve vypjatých situacích?

Pojď to zkusit u nás – v ALBIXONU, tady máme marketing od A do Z a získáš unikátní šanci získat zkušenost ve všech oblastech marketingu výrobně-obchodní úspěšné společnosti.

Co Vás čeká:

  • spolupráce s kolegy v marketingovém a obchodním týmu- dotahování či kontrola nabídek a objednávek bude na denním pořádku, hledáme člověka, který se nebojí zvednout telefon,
  • příprava různorodých podkladů pro marketing a obchod bude také potřeba,
  • práce v interních systémech NAV a CRM – zaučení je samozřejmostí,
  • koordinace spolupráce s ostatními týmy a starost o běžnou administrativu a ad-hoc úkoly,
  • pokud nemáte s něčím výše uvedeným zkušenosti, naučíme vás to!

Hledáme právě Vás pokud:

  • si umíte dobře poradit s prioritami a dobře si rozvrhnout čas pro jednotlivé úkoly,
  • máte smysl pro detail,
  • umíte zadat práci grafikům a programátorům,
  • nevadí vám vyjednávat o cenách,
  • jste pečlivý/á a dotahujete věci do konce,
  • máte velmi dobré analytické schopnosti a logické myšlení,
  • jste optimista, kterého jen tak něco nevyvede z míry a který neztrácí hlavu ani při větším objemu práce, nerozhodí vás požadavek, který nepočká,
  • jste týmový hráč, jsme česká firma a rádi si navzájem sdílíme zkušenosti,
  • máte chuť pouštět se do nových věcí a nebojíte se přicházet s novými nápady
  • chcete zkrácený úvazek na 6 hodin denně

Co nabízíme:

  • zázemí etablováné české úspěšné společnostis vlastní výrobou a vývojem
  • uděláme vše proto, abyste u nás rostli jako markeťák i jako osobnost
  • aktivitu, kvalitu a loajalitu dobře odměníme
  • neformální prostředí a rodinnou firemní atmosféru
  • férové mzdové ohodnocení, výkonové bonusy a balíček benefitů

Místo pracoviště:  Praha 5 Zbraslavská 55 (5 min od Smíchovského nádraží)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Vysokoškolské