Servisní technik

Náplň práce:

      • servisní a montážní činnost bazénů, zastřešení a vířivých van u zákazníka
      • montáž nových výrobků včetně jejich zapojení
      • údržba bazénů včetně bazénové technologie a vody
      • technické poradenství
      • svařování plastů
      • lepení plastových spojů

    Požadujeme:

      • řidičský průkaz skupiny B, skupina C a E výhodou
      • zodpovědnost a spolehlivost
      • samostatnost
      • schopnost rychle se učit novým věcem
      • časovou flexibilitu
      • vzdělání v oboru elektro - výhodou
      • platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 min. §6 – výhodou
      • proaktivní zákaznický přístup
      • manuální zručnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti s celosvětovou působností,
  • práci na HPP,
  • moderní a čisté výrobní haly,
  • možnost profesního růstu,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • 5.týden placené dovolené navíc, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, věrnostní benefity aj.

Přehled

Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• S výučním listem