Specialista řízení kvality dodavatelů

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobnního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí,
  • škálu 15 různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Náplň práce:

  •      Analýza a vyhodnocování kvality nakupovaných dílů a materiálu včetně pravidelného hodnocení dodavatelů,
  •      zajišťování kompletního reklamačního řízení s dodavateli,
  •      návštěvy u dodavatelů při řešení problémů,
  •      evidence nákladů na dodavatelskou nekvalitu,
  •      příprava smluv o kvalitě s dodavateli,
  •      plánování vstupní kontroly, zkoušky materiálů, tvorba kontrolních plánů,
  •      řešení neshod ve výrobě spojených s dodavatelskou nekvalitou,
  •      spolupráce s nákupem, výrobou a technologickým oddělením.

Požadujeme:

  •      SŠ vzdělání, technický směr výhodou,
  •      praxe v oblasti kvality nebo technologie ve výrobní společnosti,
  •      schopnost komunikace v anglickém jazyce minimálně v psané formě,
  •      ŘP skupiny B,
  •      znalost práce na PC – MS Office uživatelsky,
  •      spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, proaktivní přístup.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské