Produktový specialista

Vaším úkolem bude:

 Návrh a rozhodování o produktovém portfoliu ALBIXON ve spolupráci s ostatními úseky firmy

 Aktivní podíl na navrhování novinek v oblasti produktového portfolia

 Spolupráce na tvorbě katalogu

 Interní produktové školení

 Externí produktové školení zákazníků

 Analyzování a porovnávání konkurence, konkurenčních produktů

 Návrh cenotvorby, odpovědnost za prodejní ceníky

 Obchodní reporting

 Podíl na vyhodnocování reklamací produktů, podíl na hledání alternativních produktů

 Účast na výstavách

 Pravidelná tvorba a publikace odborných článků v našich on-line kanálech

 Aktivní účast na výrobkové strategii společnosti

 Aktivní spolupráce s oddělením marketingové komunikace

Požadujeme:

 Min. SŠ, VŠ výhodou

 Jazyk: AJ, +NJ výhodou

 Min. 3 roky zkušenost v oblasti produktového mng.

Nabízíme:

• zázemí dynamicky rostoucí společnosti,

• možnost profesního a osobnostního růstu,

• práci plnou výzev,

• neformální prostředí a přátelský kolektiv,

• atraktivní mzdové ohodnocení,

• škálu Různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské