Technolog

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobnostního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí,
  • škálu 15 různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu,věrnostní benefity aj.

Náplň práce:

  • Určovat, zkoušet, revidovat a případně vyvíjet nové technologické postupy – polypropylenové nádrže, hliníkové konstrukce,

  • zajišťovat technologickou přípravu a technologické změny v pracovních postupech,

  • zavádět do výroby nové technologické postupy,

  • provádět změny v technické dokumentaci,

  • řešit výrobní problémy,

  • na základě měření vypracování normativ pro jednotlivé výrobní činnosti,

  • evidence a tvorba výrobních přípravků a šablon,

  • administrace TPV dat v IS.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření (VŠ výhodou),

  • praxe v oblasti výroby/technologie,

  • znalost Solid Works nebo alternativního nástroje,

  • kladný přístup k IS,

  • zodpovědnost a samostatnost,

  • analytické myšlení,

  • schopnost realizovat nápady,

  • odhodlání k prosazování změn,

  • kritický pohled,

  • ŘP sk. B.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské