Vedoucí skladu a expedice

Náplň práce:

  • Zajištění a zodpovědnost za chod skladu materiálu, zboží a hotových výrobků,
  • zodpovědnost za chod expedice,
  • vedení týmu skladníků a expedientů,
  • optimalizace skladových procesů a toků materiálu,
  • kontrola správné evidence skladových pohybů, inventarizace.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání,
  • praxe v oboru alespoň 3 roky,
  • zkušenost s vedením menšího týmu,
  • znalost práce v informačním systému a Excelu,
  • velmi dobré organizační a komunikační dovednosti,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobnního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Přehled

Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské