Vedoucí IT oddělení společnosti Albixon

Společnost prochází významnými strukturálními změnami, od kterých si slibujeme výrazné posílení výkonu společnosti na tuzemském a zahraničních trzích. Pro dosažení všech cílů je nevyhnutné, aby se změny odrazily i ve struktuře IT.

Proto hledáme Vedoucího IT oddělení, který provede IT společnosti tímto obdobím a dále bude řídit a rozvíjet IT jak po týmové tak po aplikační/technologické stránce.

IT oddělení se nyní skládá z infrastrukturního týmu a aplikačního týmu. Ekonomickým a provozním informačním systémem společnosti je MS Dynamics NAV 2019, který je doplněn několika provozními aplikacemi pro řízení montáži a servisu a CRM pro řízení obchodu. Všechny provozní informační systémy jsou provozovány na vlastní HW infrastruktuře.

Pracoviště:

· Praha – Chuchle

· Hořovice

Podmínky jsou odpovídající pozici.

Pokud máte chuť na zajímavou práci i potřebné zkušenosti, dejte o sobě vědět.

Společnost Albixon se sídlem v Praze je přední výrobce bazénů a zastřešení. Bazény a zastřešení vyrábí ve výrobním závodě v Hořovicich a prodává je partnerům v řadě zemí EU. V České republice bazény zároveň instaluje a servisuje prostřednictvím sítě vlastních poboček.

Přehled

Praha
Hořovice

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské

Preferovaný nástup:
dle dohody

Mapka