Finanční ředitel

Náplň práce:

  • Stanovit finanční strategii, plán a rozpočet společnosti.
  • Optimalizovat procesy a řídit činnost oddělení účetnictví a controllingu.
  • Optimalizovat daňovou zátěž a řídit cash-flow.
  • Provádět komplexní analýzu firemních dat a informací a odborně je interpretovat.
  • Přesvědčivě komunikovat firemní finanční strategii představenstvu a top managementu resp. I nižším úrovním.
  • Kriticky vyhodnocovat analýzy aktuální situace a navrhovat řešení do budoucna.
  • Podporovat a pracovat efektivně s kolegy v odpovídajících odděleních.
  • Plánovat a organizovat činnost s ohledem na dodržování termínů a plnění cílů.
  • Efektivně implementovat strategická opatření do provozní reality.

Požadujeme:

  • Jít ostatním dobrým příkladem – dodržovat firemní pravidla, jednat eticky, loajálně a poctivě.
  • Vést podřízené transparentně a rovnocenně.
  • Podporovat, koučovat a hledat možnosti rozvoje svých lidí.
  • Budovat a udržovat lidsky kvalitní a produktivní vztahy napříč firmou.
  • Zkušenost min. 3 roky na pozici finančního/controlling manažera ve výrobní společnosti vč. vedení týmu.
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Znalost českých účetních a daňových standardů.
  • Nadstandardní znalost práce s MS Excel, ERP MS Dynamics NAV výhodou.

Nabízíme:

  • Podílet se na rozvoji moderní české společnosti s vlastním vývojem a výrobou a širokým mezinárodním přesahem.
  • Být součástí společnosti s neformální firemní kulturou, otevřenými lidskými vztahy a silnými hodnotami.
  • Zodpovědnou manažerskou práci s vysokým podílem samostatnosti a seberealizace a možností osobního růstu.
  • Atraktivní finanční ohodnocení reflektující Vaše zkušenosti, výkon a iniciativu, zahrnující roční bonusy, firemní automobil, cafeteria systém, penzijní připojištění, firemní vzdělávání a další benefity.

Děkujeme Vám předem za Váš zájem a rovněž čas, který nám budete věnovat.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Vysokoškolské