Specialista správy budov junior

Co Vás čeká:

  • Administrativní činnost v rámci legislativy TZB
  • Koordinace nápravných opatření v oblasti BOZP ve spolupráci s bezpečnostním technikem
  • Podíl na zpracovávání plánu údržby a oprav svěřených budov a objektů.
  • Podíl na vyhodnocování závad a navrhování technicky efektivních a účinných řešení pro jejich odstranění.
  • Administrativní vedení výběrových řízení subdodavatelů, kontrola cenových nabídek a příprava smluv s dodavateli služeb.
  • Pomoc při přípravě servisních, rámcových smluv a kontrola stavu jejich plnění.
  • Podíl na vypracovávání metodik, interních předpisů a definic bezpečnostních standardů a požadavků pro zabezpečení provozu svěřených objektů.

Hledáme právě Vás, pokud:

  • máte technické myšlení a nevadí Vám administrativní úkoly
  • si umíte poradit s prioritami a dobře si rozvrhnout čas pro jednotlivé úkoly
  • máte rád/a různorodou práci a pohyb v terénu
  • máte smysl pro detail
  • jste pečlivý/á a dotahujete věci do konce
  • jste optimista, kterého jen tak něco nevyvede z míry a který neztrácí hlavu ani při větším objemu práce, nerozhodí vás požadavek, který nepočká.
  • jste týmový hráč a rád/a se učíte od zkušenějších kolegů
  • máte chuť pouštět se do nových věcí a nebojíte se přicházet s novými nápady.

Velkou výhodou je vzdělání v oblasti TZB nebo zkušenost ve správě budov.

Nutností je ŘP sk.B.

Co nabízíme?

  • zázemí etablované české úspěšné společnosti s vlastní výrobou a vývojem
  • pestrou škálu činností a problematiky.
  • aktivitu, kvalitu a loajalitu dobře odměníme.
  • neformální prostředí a rodinnou firemní atmosféru.
  • férové mzdové ohodnocení, výkonové bonusy a balíček benefitů.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské