Revizní technik elektro

Náplň práce:

  • Revize bazénové technologie 1F, 3F, drobné el. práce,
  • komunikace se zákazníky v rámci realizace bazénové technologie,
  • prohlídky, zkoušky a měření na EZ,
  • posuzování shody elektrických zařízení.

Požadujeme:

  • SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro,
  • revizní oprávnění do 1000v, případně nižší a ochota dodělat si §9, manuální zručnost
  • ŘP sk. B.

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Přehled

Osov u Hostomic

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské