Produktový administrátor

Vaším úkolem bude:

• správa konstrukčních návodů, technických výkresů a jiných produktových dokumentů,

• správa produktových informací na webu, správa produktů v IS,

• spolupráce s IT a webovým oddělením.

Požadujeme:

• proaktivní přístup k práci,

• základní zkušenost s databázemi,

• systematičnost, vztah k IS,

• orientace v produktové dokumentaci,

• pečlivost, dobré organizační schopnosti,

• smysl pro detail,

• týmovost,

• schopnost kritického pohledu a sebereflexe,

• anglický jazyk podmínkou, další jazyky jsou výhodou,

• řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

• zázemí dynamicky rostoucí společnosti,

• možnost profesního a osobnostního růstu,

• práci plnou výzev,

• neformální prostředí a přátelský kolektiv,

• atraktivní mzdové ohodnocení,

• škálu Různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské