Práce u nás

 

Jsme přední českou firmou zabývající se výrobou i montáží bazénů a zastřešení již více než 30 let. Naše výroba patří k nejmodernějším v rámci celosvětových měřítek a naše produkty jsou špičkou ve své kategorii. Rosteme a máme perspektivu. 

 
Jsme držitelem 64 partnerů. Jsme držitelem 64 patentů. Neustále uvádíme nové produkty na trh.
V roce 2020 vstupujeme na trh s revolučním řešením bazénů a jejich údržby. Bazény řady BENEFIT. V roce 2020 vstupujeme na trh s revolučním řešením bazénů a jejich údržby. Bazény řady BENEFIT.
Prodáváme do 93 zemí světa. Prodáváme do více než 70 zemí světa. Zaváděním moderních technologií do naší průmyslové výroby určujeme budoucnost bazénářského průmyslu po celém světě.
 
 

DŮVODY PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS

Nesvážeme vás<

Nesvážeme vás

Nabízíme otevřené prostředí české firmy, kde vás nesvážeme korporátními nařízeními a procesy.
Oceníme nápady

Oceníme nápady

Díky postřehům našich pracovníků i zákazníků jsme za poslední 2 roky uvedli do praxe více než 150 úspěšných inovací našich produktů.
Rychlí kariérní růst

Rychlý kariérní růst

Nabízíme příležitost stát se součástí světové firmy, která se postará o váš odborný a osobní rozvoj. Šikovní lidé u nás mají rychlý kariérní růst zaručen.
Abc

Investice do vzdělání

S vedením firmy pravidelně vyhodnocujeme potřeby v oblasti vzdělávání. Výsledkem toho jsou ALBIXON BUSINESS ACADEMY či MANAŽERSKÁ AKADEMIE, které představují dlouhodobě vzdělávací programy.

LÍBÍ SE VÁM TA PŘEDSTAVA? NA NIC NEČEKEJTE!

 

Přehled volných pozic