Administrátor CRM a ERP

Náplň práce:

  • Správa MS Dynamics CRM a MS NAV,
  • mapování interních procesů,
  • komunikace s uživatelem – analýza a řešení problémů,
  • spolupráce na implementaci nového ERP (MS NAV),
  • nastavovaní přístupových práv novým uživatelům,
  • údržba CRM, ERP a obchodního portálu,
  • školení uživatelů a testování aplikací,
  • testování nových verzí a změn,
  • tvorba dokumentace.

Požadujeme:

  • Znalost MS Dynamics CRM a MS NAV výhodou,
  • samostatnou, ale i týmovou práci,
  • porozumět základům některého z programovacích jazyků,
  • AJ na úrovni porozumění technické dokumentaci,
  • velmi dobře pracovat v MS Office,
  • umět věci vysvětlit dalším lidem,
  • spolehlivost, pečlivost, trpělivost pro tebe nejsou cizí slova a máš ochotu učit se nové věci,
  • výhodou je znalost produktu MS Windows Server, MS SQL, OS Linux,
  • výhodou zkušenosti s EAN.

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobnního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské