Mistr práškové lakovny

Náplň práce:

  • organizace práce v práškové lakovně,
  • koordinace příjmu a výdeje zboží,
  • řízení kolektivu lidí v počtu cca 15 dělníků,
  • vstupní a výstupní kontrola kvality výrobků,
  • řízení provozu dle zavedené normy ISO 9001:2001.

Požadujeme:

  • zkušenost z lakovny velkou výhodou,
  • zkušenost s řízením lidí velkou výhodou,
  • důslednost, preciznost,
  • vysokou flexibilitu,
  • ŘP. (min. sk B),
  • náročnost k sobě i k podřízeným,
  • možnost práce i pro absolventy VŠ (VŠCHT, ČVUT).

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské