Vedoucí exportního oddělení

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobnostního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení, které vás překvapí,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu,věrnostní benefity aj.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na zahraničních trzích
  • Příprava, tvorba a realizace obchodní strategie, tvorba a realizace taktických a operativních cílů v řízeném oddělení v souladu s vizí organizace, jejích strategických cílů a jejich vyhodnocování
  • Reprezentace organizace na jednáních s obchodními partnery
  • Plnění tržeb, obchodní marže, doby obratu hotových výrobků, zboží a pohledávek
  • Účast na akcích a výstavách dle schváleného plánu
  • Koordinace činností s ostatními útvary společnosti
  • Spolupráce na vývoji a implementaci nových produktů
  • Podílení se na personálním obsazení útvaru, následném hodnocení rozvoji a motivaci
  • Správa a vymáhání pohledávek za zákazníky svěřeného oddělení
  • Správa docházky a zpracování podkladů pro odměňování podřízených pracovníků

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou,
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni, Německý jazyk výhodou,
  • Výborné komunikační dovednosti a obchodního ducha,
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské