HR manager

Náplň práce:

  • Řízení personální politiky a plánování lidských zdrojů ve spolupráci s vedením společnosti,
  • koordinace HR projektů a rozvoj personálních aktivit,
  • rozvoj zaměstnanců a podpora talentů,
  • zajištění komunikace mezi zaměstnanci a vedením společnosti,
  • vedení malého týmu personalistů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – lidské zdroje, andragogika, ekonomie,
  • zkušenosti na podobné pozici ve výrobní firmě alespoň 5 let,
  • komplexní a strategické/procesní myšlení, vyzrálost, loajalita, stabilita,
  • velmi dobrou orientaci v pracovně právní legislativě,
  • znalost AJ na komunikativní úrovni,
  • velmi dobrou znalost MS Office,
  • nadšení zavádět nové procesy,
  • ochotu zvyšovat firemní kultůru a hodnoty.

Nabízíme:

  • Zázemí silné české výrobní společnosti,
  • pružnou pracovní dobu s možností home office,
  • 25 dní dovolené,
  • notebook a telefon i pro soukromé použití.

Přehled

Praha

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské • Vysokoškolské