Reklamační a technický specialista

Přidejte se k nám v ALBIXONU na pozici Reklamačního a technického specialisty!

Reklamační a technický specialista je klíčovým členem našeho týmu, jehož hlavním úkolem je posuzovat oprávněnost reklamací, navrhovat a implementovat řešení.

NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU ŠANCI ROZVOJOVÉ POZICE

Co Vás čeká:

  • kompletní řízení agendy v procesu reklamací
  • posuzování technické oprávněnosti u reklamací ze strany zákazníků
  • příprava podkladů k reklamacím
  • vedení záznamů a příslušných protokolů
  • spolupráce s ostatními odděleními na zlepšení produktů a služeb na základě zpětné vazby od zákazníků

Jak si Vás představujeme:

  • máte výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • vystudovali jste min SŠ
  • zkušenosti v oblasti reklamací a oprav výhodou
  • dokážete si mnohé zanalyzovat a pak navrhnout a dotáhnout změnu
  • stres Vás neskolí

Co můžete čekat od nás:

  • zázemí etablované české úspěšné společnosti s vlastní výrobou a vývojem
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • aktivitu, kvalitu a loajalitu dobře odměníme
  • férové mzdové ohodnocení, výkonové bonusy a balíček benefitů

Místo pracoviště: Hořovice u Berouna

Nástup možný ihned

Pokud se Vám jeví naše nabídka zajímavá, zašlete prosím strukturované CV s fotografií a stručné info, proč Vás pozice v ALBIXONu zaujala. Těšíme se na Vás!

Přehled

Hořovice

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské

Preferovaný nástup:
dle dohody

Mapka