Konstruktér

Náplň práce:

  • Konstruování v prostředí 3D,
  • tvorba výrobní dokumentace,
  • správa dokumentů v IS,
  • spolupráce při tvorbě technologických postupů,
  • spolupráce na změnovém řízení pro stávající výrobky.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zařízení,
  • znalost SOLID Works nebo alternativního CAD nástroje,
  • týmového hráče,
  • samostatnost, pečlivost,
  • odhodlání a smysl pro detail.

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • práci plnou výzev,
  • možnost věci zlepšovat a posouvat - jakékoliv inovace a proaktivitu oceňujeme,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení,
  • škálu různých firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské • Vysokoškolské