Manažer pro strategický rozvoj

Jsme renomovaní výrobci bazénů a zastřešení s vášní pro kvalitu a inovace. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům komplexní služby a vynikající produkty. Hledáme motivovaného a komunikativního kolegu, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám navázat spolupráci se stavebními společnostmi, které zajistí zákazníkům stavební přípravu pro montáž bazénů a zastřešení.

Co vás čeká

  • Vyhledávání a oslovování nových stavebních partnerů
  • Technická koordinace obchodních případů ve spolupráci s obchodníky
  • Analýza a vyhodnocení rozpočtů stavební přípravy
  • Udržování a rozvíjení vztahů se stavebními partnery

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti v oblasti stavebnictví, obchodu nebo souvisejícího oboru
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Proaktivní a samostatný přístup k práci
  • Zodpovědnost,
  • Znalost angličtiny je výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní české výrobní společnosti
  • Atraktivní platové ohodnocení včetně bonusů
  • Příležitosti pro profesní růst a další vzdělávání
  • Práci v přátelském a podporujícím týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební vůz i pro soukromé účely

Pokud Vás tato příležitost zaujala, zašlete nám svůj životopis a krátké info, proč Vás pozice v ALBIXONu zaujala. Děkujeme za Váš čas, věnovaný naší společnosti!

Typ pracovního vztahu:
• Plný úvazek

Požadované vzdělání:
• Středoškolské